Create Media from Images (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Status:
he: סטטוס:

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Media
he: מדיה
