Create Media from Images (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Status:
hu: Állapot:

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Media
hu: Média

en: Batch Processing
hu: Kötegelt feldolgozás

en: Media Name
hu: Média neve
