Create Media from Images (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Status:
is: Staða:

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Media Name
is: Nafn margmiðlunarefnis
