Create Media from Images (1.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Status:
ja: 状態:

en: File ID
ja: ファイルID

en: Media
ja: メディア

en: Media Name
ja: メディア名
