Create Media from Images (1.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Media Name
nl: Medianaam
