Create Media from Images (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: File Size
ru: Размер файла

en: Filename
ru: Имя файла

en: Status:
ru: Состояние:

en: File ID
ru: ID файла

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Media ID
ru: ID медиа

en: Media Name
ru: Название медиа
