Create Media from Images (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Media
ta: ஊடகம்
