Create Media from Images (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Status:
tr: Durum:

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Media
tr: Medya

en: Media Name
tr: Medya Adı
