Create Media from Images (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: Status:
uk: Стан:

en: File ID
uk: ID файла

en: Media
uk: Медіа

en: Media Name
uk: Назва медіа
