Create Media from Images (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: File Size
vi: Dung lượng tập tin

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Status:
vi: Trạng thái:

en: File ID
vi: ID tập tin

en: Media
vi: Phương tiện
