Media Gallery (2.0.2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты
