Media Gallery (2.2.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
