Media Gallery (3.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
