Media Gallery (3.0.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File path
af: Lêerpad

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
