Media Gallery (3.0.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
