Media Gallery (3.0.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
