Media Gallery (3.0.0) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Use pager
ca: Usa paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: The published status of a file.
ca: L'estat de publicació d'un fitxer.

en: The language code.
ca: El codi de llengua.
