Media Gallery (3.0.0) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File path
et: Faili asukoht

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Media Gallery
et: Meedia galerii

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The published status of a file.
et: Faili avaldamise olek.

en: The time that the file was added.
et: Faili lisamise aeg.

en: The language code.
et: Keele kood.

en: File MIME Type
et: Faili MIME tüüp
