Media Gallery (3.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: File name
de: Dokumäntname
