Media Gallery (3.0.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File path
sv: Filsökväg

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: File ID
sv: Filens ID

en: File name
sv: Filnamn

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Use pager
sv: Använd paginering

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Migration
sv: Migrering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The published status of a file.
sv: Filens publicerade status.

en: The time that the file was added.
sv: Tidpunkten då filen lades till.

en: The language code.
sv: Språkkoden.
