Media Gallery (3.0.1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Authored on
ast: Autoría en
