Media Gallery (3.1.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored on
bs: Napisano
