Media Gallery (3.1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Media
ka: მედია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Language code
ka: ენის კოდი
