Media Gallery (3.2.0) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Published
be: Апублікавана

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Apply
be: Ужыць

en: Grid
be: Сетка

en: Language code
be: Код мовы

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: About
be: Аб
