Media Gallery (3.2.0) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Top
bo: འགོ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Left
bo: གཡོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Use pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་སྤྱོད་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
