Media Gallery (3.2.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
