Media Gallery (3.2.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
