Media Gallery (3.2.0) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
