Media Gallery (3.2.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
