Media Gallery (3.2.1) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File path
az: Fayl yolu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File name
az: Fayl adı

en: Desc
az: azaldın

en: Link text
az: Link mətni

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Grid
az: Cədvəl

en: Language code
az: Dil kodu

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Use pager
az: Peycerdən istifadə edin

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
az: Faylı əlavə edən {users}.uid. 0-a təyin edilərsə, bu fayl anonim istifadəçi tərəfindən əlavə edilmişdir.

en: The published status of a file.
az: Faylın dərc edilmiş statusu.

en: The time that the file was added.
az: Faylın əlavə olunduğu vaxt.

en: The language code.
az: Dil kodu.

en: File MIME Type
az: Fayl MIME növü
