Media Gallery (3.2.1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Published
eu: Argitaratua

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Grid
eu: Sareta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Use pager
eu: Orrietan banatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
