Media Gallery (3.2.1) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Layout
he: פריסה

en: Created
he: נוצר

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Page
he: דף

en: Bottom
he: למטה

en: Published
he: מפורסם

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Grid
he: רשת

en: Language code
he: קוד השפה

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Use pager
he: שימוש בדפדוף

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Migration
he: מיגרציה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
