Media Gallery (3.2.1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File path
is: Skráarslóð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: File name
is: Skráarnafn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: Grid
is: Grind

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
