Media Gallery (3.2.1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Published
jv: Dipacak

en: File ID
jv: ID berkas

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
