Media Gallery (3.2.1) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
