Media Gallery (3.2.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy
