Media Gallery (3.2.1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File path
mn: Файлын зам

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: File ID
mn: Файл ID

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Language code
mn: Хэлний код
