Media Gallery (3.2.1) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File path
ta: கோப்பின் பாதை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Top
ta: மேல்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Page
ta: பக்கம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
