Media Gallery (3.2.1) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
