Media Gallery (3.2.2) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Layout
gl: Disposición

en: Created
gl: Creado

en: Bottom
gl: Botón

en: Published
gl: Publicado

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Authored on
gl: Creado en

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Changed
gl: Cambiado

en: Grid
gl: Grella

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Use pager
gl: Usar paxinador

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: The published status of a file.
gl: O estado de publicación dun arquivo.
