Media Gallery (3.2.2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Top
lv: Augša

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Created
lv: Izveidots

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Bottom
lv: Apakša

en: Published
lv: Publicēts

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Media
lv: Multivide

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Changed
lv: Labots

en: Grid
lv: Režģis

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
