Media Gallery (3.2.2) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: File path
ro: Cale fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Top
ro: Sus

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Layout
ro: Prezentare

en: Created
ro: Creat

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Published
ro: Publicat

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Item count
ro: Număr valori

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Changed
ro: Schimbat

en: Grid
ro: Grilă

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Use pager
ro: Folosiți paginatorul

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
ro: {users}.uid-ul celui care a adăugat fișierul. Dacă e setat 0, acest fișier a fost adăugat de către un utilizator anonim.

en: The published status of a file.
ro: Statusul "publicat" al unui fișier.

en: The time that the file was added.
ro: Momentul în care fișierul a fost adăugat.

en: The language code.
ro: Codul limbii.

en: File MIME Type
ro: Tipul MIME al fișierului
