Media Gallery (3.2.2) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Top
sk: Navrch

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Published
sk: Zverejnené

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: Media
sk: Médiá

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Grid
sk: Mriežka

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Use pager
sk: Použiť stránkovanie

en: About
sk: Informácie o

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: The published status of a file.
sk: Status publikovania súboru.

en: The language code.
sk: Kód jazyka.

en: File MIME Type
sk: MIME typ súboru
