Media Gallery (3.2.3) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Created
fi: Luotu

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Page
fi: Sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Published
fi: Julkaistu

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Use pager
fi: Käytä sivutusta

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Media Gallery
fi: Mediagalleria

en: Master
fi: Isäntä

en: The published status of a file.
fi: Tiedoston julkaisun tila.

en: The time that the file was added.
fi: Ajankohta jolloin tiedosto lisättiin.
