Media Gallery (3.2.3) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Created
lt: Sukurta

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Published
lt: Paskelbtas

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
