Media Gallery (3.2.3) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Grid
ps: ځاليز

en: Use pager
ps: pager وکاروه

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
