Media Gallery (3.0.3) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Use pager
th: ใช้ pager

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย
