Media Helper (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Media
pt: Mídia

en: Attributes
pt: Atributos

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Image attributes
pt: Atributos da imagem
