Media Helper (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Attributes
es: Atributos

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: CSS Classes
es: Clases CSS

en: Image style
es: Estilo de imagen
