Media Helper (2.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Attributes
nl: Attributen

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
